Nasze usługi

SPRZEDAŻ

Sprzedaj z nami swoją nieruchomość!

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość? To świetnie się składa! Nasze biuro znajdzie dla Ciebie nabywcę, a transakcja zostanie przeprowadzona w sposób w pełni bezpieczny i profesjonalny.

KUPNO

Kup z nami nieruchomość!

Powierz poszukiwanie nieruchomości profesjonalistom. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz dostępie do wielu inwestycji znajdziemy dla Ciebie wymarzoną nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania.

WYNAJEM

Wynajmij z nami nieruchomość!

Potrzebujesz wynająć nieruchomość ale nie wiesz jak skutecznie znaleźć najemcę? Chętnie Ci pomożemy! Posiadamy doświadczonych specjalistów w zakresie wynajmu nieruchomości, którzy znajdą dla Ciebie klienta i przeprowadzą ten proces skutecznie i bezpiecznie.

NAJEM

Chcesz nająć nieruchomość?

To znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu! Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści znajdą dla Ciebie odpowiednią nieruchomość.

FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Potrzebujesz wziąć kredyt na zakup wymarzonej nieruchomości?

Pomożemy Ci uzyskać finansowanie. UNI ESTATES współpracuje z najlepszymi specjalistami kredytowymi, którzy w sposób szybki i skuteczny ułatwią pozyskanie finansowania na cele mieszkaniowe oraz inwestycyjne.

DORADZTWO

Potrzebujesz eksperckiej porady?

UNI ESTATES ściśle współpracuje z rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi, radcami prawnymi oraz notariuszami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązanie dla każdej, nawet najtrudniejszej transakcji.

Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana

Nie można wysłać.

Możemy Ci pomoc?

Skontaktuj się z nami

Wykorzystamy informacje podane w tym formularzu, aby skontaktować się z Tobą.